Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Tematické večírky

Na scénu vstupuje James Bond, po jeho boku oslnivá Bond girl. Nechybí smoking, atrapa zbraně, doutník… O kus dál se v červených šatech do rytmu hudby vlní Marilyn Monroe a do dveří právě vchází muž s tajemnou tváří Zorro... Červený koberec, předávání oscarů. Večer filmových hvězd začíná. Všechno samozřejmě „jen jako“.

Večery stylizované do různých dob a žánrů jsou čím dál oblíbenější. Pořádají je firmy pro své zaměstnance, pro obchodní partnery, hodí se na velkolepé narozeninové oslavy… Každoročně pořádané akce díky jednotnému tématu získají šmrnc a přidají na zábavě.

Jsou-li pozvaní hosté takové zábavě nakloněni, budou se na ni jistě těšit dopředu. Svou fantazii mohou nechat rozvinout už při shánění společenského oděvu. Na večírku se pak mohou bavit tím, že si připraví pár hlášek, které se k jejich postavě vztahují.

Tematických večírků se dá uspořádat celá řada – jen namátkou třeba pirátská noc, mafiánský večer, středověká party, vesmírný večer, večírek v duchu 60. let nebo hudbou opředený jazzový večer.

Před Vánocemi bývají v oblibě také pohádkové večírky. A neplatí přitom, že by účastníky takových akcí měli být výhradně děti. Naopak, pro dospělé jsou večírky v takovémto duchu pohlazením po duši. Do dětství se čas od času vrátí rád téměř každý a setkání s Patem a Matem, Beruškou, Ferdou Mravencem nebo třeba s včelími medvídky je k tomu výborná příležitost.

A jak to bývá na takových večírcích s oblečením? Hosté si vhodný kostým seženou povětšinou v půjčovně. Rovněž je ale možné, aby patřičné propriety zajistili sami pořadatelé a nejrůznější masky a doplňky rozdali u vstupu na akci.

Oděvem to samozřejmě nekončí, atmosféru je třeba dotvořit správnou hudbou, výzdobou, ale i jídlem. Gastronomické speciality se totiž dají také přizpůsobit tématu.
Tak například, když jedna významná firma pořádala večírek v duchu Ameriky šedesátých let, nechyběl mezi občerstvením popcorn, pěnové bonbóny marshmallows, hamburgry či barevné limonády.

Oproti tomu havajský večírek bude mít zase blízko k tropickým plodům, hosté si budou pochutnávat na exotických specialitách a k tomu popíjet svěží koktejly. Jiné pití ale bude na večírku ve stylu agenta 007 Jamese Bonda. S největší pravděpodobností si tam hosté pochutnají především na suchém Martini.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru