Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Svatby

Naše cateringová společnost kompletně připraví vaši svatbu. Ve spolupráci se svatební agenturou zajistíme vhodné prostory, připravíme vybavení a samozřejmě se postaráme o jedinečný kulinářský zážitek.


img

Svatba na klíč

Bereme ohled na veškerá přání, která vyslovíte. Jedná se přeci o nezapomenutelný den v životě každého z nás, proto k němu přistupujeme s maximální profesionalitou. Víme, že je to Váš den, proto naprosto respektujeme Vaše přání a realizujeme vše přesně tak, jak si představujete. Vaše svatba, naše potěšení.

Mnohé páry mají s celkovou realizací svatby velké problémy, jelikož vyžaduje organizační schopnosti na vysoké úrovni. O to vyšší pak musejí být, připočteme-li stresy před tak velkou událostí, jako je právě svatba. Naším cílem je zajistit hladký průběh celé svatby včetně příprav. Navrhneme, zajistíme a rozešleme svatební oznámení. Máte problém s výběrem snubního prstenu? Zvolte nás a my Vám rádi pomůžeme nejen s výběrem prstenu, ale zároveň jej získáte za výjimečnou cenu.

img

Svatba na klíč

Všechny svatby vyžadují profesionální výkony, ale častokrát je těžké je najít ve všech položkách. Svěřte se do péče našich ověřených fotografů a zajistěte si tak digitální vzpomínky v nejvyšší kvalitě. Zbavíte se tak toho risku, že fotografie budou nekvalitní či špatně pořízené. V dnešní době se setkáváme s přetlakem svatebních salónů, které nabízejí „výběrové“ svatební šaty, ale s kvalitou se setkáte jen ve výjimečných případech. Proto nabízíme širokou škálu šatů všech barev, střihů a tvarů, které jsou ušity z těch nejkvalitnějších materiálů. Z naší si kolekce si vybere šaty každý. A to platí jak pro dámy, tak pro pány. Jelikož vše souvisí se vším, velice dbáme na každý detail.

img

Svatba na klíč

Zajistíme veškeré dekorace a květiny v barvách, které si sami zvolíte, popř. můžete vše nechat na nás. Všechny květinové dekorace doplňuje i možnost zajištění květiny pro nevěstu. Kreativita v kombinaci s barevnou uceleností jsou našimi nejsilnějšími stránkami. Naši klienti byli s prací našich designerů vždy nad míru spokojeni. Buďte i Vy! Běžným problémem všech svateb je, jak vyřešit případný odvoz hostí, jelikož si většinou nikdo nechce vytáhnout „černého Petra“ v podobě řidiče. Z tohoto důvodu zajišťujeme pro hosty ubytování, aby mohli na místě konání svatby v klidu přespat a vyhnout se tak nepříjemnému problému řešení odvozu v den oslavy.

Jakékoliv náměty a připomínky s radostí přijímáme a rádi je s Vámi prodiskutujeme na případné nezávazné schůzce, kdy bychom prodiskutovali veškeré podrobnosti ohledně svatby. Od A do Z bychom projednali veškeré kroky z průběhu konání svatby. Pro bližší představu Vám rádi ukážeme fotografie ze svateb, které jsme již uskutečnili.

Nezávazná kalkulace ceny


Kontaktní formulář

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: x0Qx0Vsx5Nj4

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru