Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Když kvalitní svatba, tak s cateringem

Jídlo a dobré pití patří ke svatbě úplně stejně, jako ženich a nevěsta, družičky a další svatebčané. Bez lahodných pokrmů, cukrovinek, alkoholického i nealkoholického pití, by se asi tato významná událost změnila v jakousi nudnou frašku. Naštěstí se v posledních letech objevují progresivní společnosti, které nabízí kvalitní catering a do svých služeb zahrnují také svatby. Pokud chystáte opravdu velkou hostinu, ušetříte čas nervy a možná překvapivě i ty peníze, pokud takovou firmu oslovíte. Sice investujete do cateringové společnosti, ale vše probíhá tak hladce, že odpadnou různé přidružené náklady a konec konců i „čas jsou peníze“.

Jak to vše funguje?

Nejprve musíte cateringovou společnost oslovit, a to není nic náročného, stačí jen trochu zabrouzdat internetem a vybrat tu nejbližší s kvalitními službami. Do takových služeb se zahrnuje dovoz jídla a pití, jejich příprava a následné aranžmá na stolech a také jejich úklid a případný odvoz přebytků.

Vše, co patří ke cateringu

K jídlu a nápojům patří neodmyslitelně spousta nádobí. Můžete mít své vlastní, ale také být naprosto bez starostí a využít služeb cateringové společnosti, která vám svatební nádobí a jídelní příbory bez obav dodá. Mohou být umělé na jedno použití nebo naopak z dekorativních svatebních materiálů, které ještě více povzbudí chuťové buňky svatebčanů. Stejné je to také s ubrusy.

Cateringová firma v moderním podání se postará ovšem také o jiné náležitosti než jen o jídlo a dokáže zajistit kompletní logistiku. Tak například najde dokonalé prostory pro konání této životně důležité události a zde pak přizpůsobí prostory přesně vašim potřebám. K tomu patří aranžmá stolů a nábytku, dokonalé rozvržení prostoru pro jídlo a zábavu a v neposlední řadě to nejdůležitější, tedy jídlo a pití v dostatečné míře.

Svatební dekorace

Poskytovatel cateringových služeb nezapomíná ani na svatební dekorace. Ty dotváří celkovou svatební atmosféru a je třeba mít určité estetické cítění při jejich sestavování. Pro zkušené pracovníky cateringu žádný problém, umí v tom velmi dobře chodit a moc dobře ví, jak vše zařídit po stránce stravovací, tak také estetické.

Catering dnes již zasahuje do mnoha odvětví, takových služeb můžete využít při firemních akcích, stejně jako při oslavách s přáteli nebo rodinných jubileech.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru