Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Jak zařídit skvělý raut?

Ať už se chystáte na svatbu, na firemní akci nebo soukromý večírek, vždy je skvělé, když mají hosti dostatek jídla a pití a to vše pěkně naservírované, v obrovském výběru. Přesně tyto předpoklady vám splní raut. Ovšem uspořádat takový raut, to není zase taková procházka růžovým sadem a znamená velké množství starostí. Pokud chystáte pouze menší raut, tak vše možná zvládnete sami, ale v případě, kdy se má dostavit hodně hostů, bude lepší zvolit profesionální službu v oblasti rautů a cateringu.

Co by nemělo chybět

Taková společnost se postará o spoustu věcí, zařídí hladký chod celé oslavy nebo party a vy nemusíte dělat téměř nic. Samozřejmě to značí náklad pro vás, ale ve finále zjistíte, že tento náklad se rozhodně vyplatil. Profesionální společnosti, které se zabývají rauty, se zaměří na prostor, který pak dokonale využijí k umístění jednoho nebo více pokud možno dlouhých stolů, postarají se, aby na stolech bylo lahodné jídlo a všude dostatek alkoholického i nealkoholického pití.

Součástí rautu je vždy patřičná dekorace, nejlépe tématická, která souvisí právě s typem této akce. I o atmosféru se postará poskytovatel cateringu, který navíc bude vše kontrolovat po celou dobu příprav i průběhu.

Stoly a jejich úprava

U rautu jsou vždy nejdůležitější servírovací a bufetové stoly, které musí být připraveny tak, aby nepůsobili rušivě a skvěle se hodily k servírovaným pokrmům a nápojům. Ubrusy mohou být zdobené například třásněmi nebo vyšíváním, nejsou příliš vhodné křiklavé kombinace barev. Svůj význam mají zajisté také příbory a nádobí, ve kterých jsou vám všechny ty lahůdky nabízeny. Na co by pořadatel rautu neměl nikdy zapomínat, je dostatek prostoru pro všechny hosty. Není právě příjemné, když se u stolu musí tlačit a prát o každé sousto.

Profesionalitu hosté ocení

Cateringová společnost se vám postará rovněž o správnou dodávku jídel a nápojů, mnohdy dodá také vlastní číšníky a především vše koordinuje vedoucí pracovník. Pokud vám záleží na uspořádání dokonalého rautu, buďte profesionální ve všech směrech.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru