Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Catering – služba na klíč

Catering, služba zajišťující svým zákazníkům do detailu propracovanou organizaci jejich akcí.

Cateringové firmy se postarají o zajištění inventáře, personálu a dalších služeb. Potřebujete-li zajistit svatbu, raut, promoci, ples, firemní akci, nebo jinou významnou událost s důvěrou se obraťte na cateringové firmy.

Tyto firmy vám pomohou a poradí s výběrem místa k uspořádání akce, disponují inventářem, jako jsou stoly, židle a další. Zajistí kvalifikované kuchaře a personál, který se o vás bude během celé akce pečlivě starat. V případě, že si pro konání rautu vyberete venkovní prostředí zajistí postavení pódia, velkokapacitních stanů a altánků, zapůjčí chladící vozy.

Pro svatbu zajistí vše, od svatebního oznámení, prstenů, šatů, fotografa, pohoštění, výzdoby až po ubytování.

Pro rauty a jiné společenské akce připraví pohoštění formou švédských stolů. Cateringové firmy na přání zajistí také zábavu a další doprovodný program.

Po skončení akce se postarají o závěrečný úklid. Cílem cateringové firmy je individuální a profesionální přístup ke každému klientovi. Být hostitelem je velká zodpovědnost, proto využijete-li cateringových služeb, zažijete nepopsatelnou atmosféru, oprostíte se od veškerých starostí a stresů a budete se cítit uvolněni a spokojeni.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru