Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

I svatební oznámení může být originál

Dvě holubičky, labutě či dva prstýnky. A k tomu písmo zdobené zlatou barvou. Tak vypadala svatební oznámení našich rodičů. Zatímco tehdy se drželi tradice a nijak zvlášť se neexperimentovalo, dnes je doba jiná. Snoubenci se předhánějí v originalitě. Proč taky nemít na svatebním oznámení něco, co vystihne naše osobnosti, lásku nebo charakter svatby? Za netradičními návrhy většinou stojí profesionálové najatí svatebními agenturami či cateringovými společnostmi. Ale výjimkou není ani to, že si je kreativní páry vytvoří samy.

Co je tedy momentálně v kurzu? Čím dál víc se do popředí dostává fotografie. A nejde jen o umělecké snímky zamilovaného páru. Stojí-li za pozornost samotné obřadní místo, pak se může použít jako podklad pod text. Výjimkou nejsou snímky z dětství. Páry, které už dítě mají, mohou pro změnu slavnostní okamžik oznámit prostřednictvím fotografie své ratolesti. Hezky vypadá i několik fotografií najednou ve formě filmového pásu, který pomyslně přehrává vaši lásku. A skutečně originální je, když filmový pás ještě navinete na cívku. Poměrně snadno se bude vymýšlet svatební oznámení, pokud snoubence spojuje vášnivá láska k nějaké zálibě. V takovém případě dokážou specialisté vytvořit krásné podobizny náruživých cyklistů, pejskařů, vodáků, turistů… Pokud chcete něco vtipného, pověřte třeba karikaturisty. Některé svatební agentury jejich práci samy nabízejí.

Rovněž v materiálu na výrobu oznámení se dnes hodně experimentuje. Oblibu, nejen u ekologicky smýšlejících partnerů, si získal hrubý recyklovatelný papír. Narazit ale můžete například také na oznámení v podobě magnetky nebo na skládačku či chcete-li puzzle. Kromě „hmotných“ oznámení, někteří snoubenci volí oznámení zaslaná elektronicky. A to buď v kombinaci s papírovým oznámením nebo samostatně. Tady se kreativitě meze nekladou – působivá prezentace doprovázená líbivými tóny si získá každého.

Co se týče textů, stále je v kurzu jedno pravidlo – raději krátký výstižný text, veršík či citát než dlouhý román. I když zajímavě vypadá i oznámení v podobě vtipně podaného novinového článku.

Zkrátka, ať už toužíte po něčem originálním, moderním či osvědčeném, nabídka je obrovská. Agentury a specializované firmy jsou schopné zařídit vše dle vašeho přání. Důležité ale přitom je, pamatovat na několik základních pravidel. Například že by svatební oznámení mělo obsahovat celá jména obou partnerů, datum a čas svatby a stejně tak i místo obřadu. Na škodu je uvádění akademických titulů. A obecně se vyplatí držet známého přísloví – všeho s mírou.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru