Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

O nás

Tak, jako mnoho firem jsme i my začínali od nuly. Psal se rok 2001, když jsme začali s pořádáním cateringových akcí. Tehdy se jednalo o opravdu malé rauty pro maximálně 50 lidí. Dnes pořádáme cateringové akce i pro více než 1500lidí, jsme ale schopni přizpůsobit se poptávkám jakýchkoliv rozměrů. Do našeho repertoáru řadíme i společenské akce větších rozměrů, jimiž jsou plesy, koncerty či motorkářské srazy, jež se těší návštěvnosti až 10 000 osob.

V současné době se zaměřujeme především na oblast Královéhradecka a Prahy. V Praze se těšíme velké oblibě především díky nadstandardní kvalitě a vysoké úrovni našich služeb, přičemž zachováváme naše nízké maloměstské ceny.

Jelikož má každý zákazník specifické přání, upřednostňujeme individuální přístup a snažíme se maximálně vyhovět každému přání, ať už je malé či velké, protože spokojenost je náš motivační prvek na prvním místě.

Naše úspěchy

Každoročně se naši kuchaři, Daniel Pošík a Michal Kvirenc, zúčastňují soutěže, jež se koná v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Tato soutěž patří na gastronomickém poli k jedné z nejnáročnějších jak na kvalitu, tak na originalitu výsledné práce. Mezi konkurencí více než 200 nejlepších kuchařů z celé ČR si naši kluci vedli pokaždé více než na výbornou. Od roku 2005 do roku 2008 se na stupních vítězů pravidelně objevoval náš Daniel Pošík, jež získal dvě druhá a dvě třetí místa. V roce 2010 se pak Daniel Kvirenc umístil na slibném třetím místě. Svou tvrdou prací a precizností kluci dokazují, že i ve velké konkurenci se dá uspět, pokud máte dobré nápady a chuť dělat jen ty nejlepší výsledky.

Fotogalerie

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru