Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Netradiční místa pro svatbu

Svatba v horkovzdušném balonu. Romantika i adrenalin v jednom. Desítky metrů nad zemí, unášeni vzduchem, s malebnými údolími a vrcholky hor pod sebou, blízko nebesům… Kouzelná atmosféra, po které už zatoužil nejeden svatební pár. A jejich sny rozhodně nejsou nereálné.

pngBa právě naopak. Specializované firmy dnes netradiční svatbu v horkovzdušném balonu mají přímo v nabídce. Nabízejí ji jako zpestření programu po obřadu nebo během hostiny. Častokrát je ale koš balonu místem samotného obřadu. Tedy, pokud se snoubencům podaří přemluvit oddávajícího… 

Nevýhodou je, že se do koše, kvůli omezené kapacitě, vejde jen minimum svatebčanů. Takže pro ostatní je třeba zajistit náhradní program. Stejně tak je, víc než při jakémkoliv jiném obřadu, nutné myslet na alternativní řešení. Za nepříznivého počasí totiž balony nelétají.

Podobně jako svatba v balonu není dnes až tak neobvyklé, když se snoubenci rozhodnou pro svatbu pod zemí. Jeskyně v Moravském krasu jich zažily už několik a výjimku nepředstavuje ani propast Macocha.
V matričních knihách jsou ale čas od času zapisovány i daleko výstřednější vdavky.


Před pár lety přinesla média zprávu o svatbě pod vodou. Konala se v liberecké přehradě a novomanželé si pochvalovali neopakovatelný zážitek. Brali se v přibližně dvoumetrové hloubce ve skafandrech. K netradiční svatbě se rozhodli na popud budoucího novomanžela. Ten je totiž potápěčský instruktor. Ptáte se, jak se pod vodou mohli dorozumět? Jednoduše – každý měl u sebe cedulku s nápisem na jedné straně „ano“, na druhé „ne.“

Newyorský pár se zase před třemi lety jako první bral ve stavu beztíže. Své „ano“ si řekli na palubě speciálně upraveného boxingu G-Force One. Nulové gravitace dosahuje tím, že prudce stoupne a pak padá. Taková adrenalinová svatba se však neobešla úplně bez problémů. Při svatebním polibku ženich praštil nevěstu do nosu.

Extrémní svatební obřad si přichystal i jeden americký pár, který se nechal oddat na horské dráze.
Kdo tedy touží zažít ve svůj svatební den něco podobně výjimečného, nemusí se bát toho, že by jeho přání bylo zcela nereálné. 

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru