Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Svatby v zahraničí

Říci si se svým partnerem ANO na kterémkoli místě v zahraničí, není dnes již nic nemožného.

Tak jako v romantických filmech se může i vaše svatba odehrávat přímo na plážích s bílým pískem, na hotelové terase v kulisách zapadajícího slunce, nebo před nádhernými kostelíky v romantické krajině. Svatební a cestovní agentury organizují svatby v desítkách destinací, států a měst po celém světě. Záleží jen na vás, jaké místo si pro svůj velký den vyberete.

Svatební a cestovní kanceláře nabízí zajištění všeho potřebného pro váš svatební den, včetně pobytového zájezdu pro vás a vaše hosty. Pokud nebudete mít své svědky, je možné se na místě dohodnout s delegáty, kteří vám rádi pomohou i s vyřízením všech záležitostí. Protože obstarání potřebných dokladů, úředních překladů a ověření trvá několik týdnů, je potřeba si svou svatbu jako z pohádky naplánovat dopředu.

Svatební a cestovní agentury jsou schopny přípravu svatby v zahraničí zařídit na klíč. Vy jen dodáte potřebné dokumenty a agentura se o vše postará. Vy se tak vyhnete nervozitě a shonu, které obyčejně svatby doprovází.

V mnoha zemích nelze realizovat platný obřad pro cizince nebo je postup velmi složitý. Proto některé agentury zařizují „svatby na oko“. Při tomto obřadu probíhá vše, jako na pravé svatbě a manželství pak stvrdíte sňatkem doma. Nechybí oddávající, svědkové, květiny, družičky i hostina a celou tuto atmosféru zachycuje fotograf. vy si „svatbu“ užijete a nádherné fotografie vám budou tento nezapomenutelný den navždy připomínat.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru