Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Rauty

Rauty jsou v dnešní době nezbytnou součástí všech tiskových konferencí, pracovních jednání a schůzek. Často jsou tedy brány, jakožto zasloužená odměna po odvedené práci. Proto děláme vše pro to, aby raut byl třešničkou na dortu, což se nám upřímně daří již řadu let. Protože zábava a volný čas nejsou pouze o jídle, připravujeme k rautům doprovodný program v podobě společenských her či jiné zábavy, do kterých se vždy s radostí zapojuje řada účastníků.


img

Spolehlivost a profesionalita

Jelikož jsme na trhu již více než deset let, tak dobře víme, co děláme. A můžete se sami přesvědčit, že to děláme dobře. Rauty pořádáme již více než 10 let, a to sice od roku 2001. Od malých rautů jsme za dobu svého působení postoupili přes svatby, svatební hostiny a jiné akce až k zajištění pokrmů na plesech pro více než 1500 lidí. Vždy se jedná o akce, které vyžadují maximální kvalitu, čerstvost a špičkový servis.
Na těchto faktorech si zakládáme a nikdy nedáme dopustit na to, aby z kteréhokoliv z nich bylo sestoupeno. Stejně tak, jako zajišťujeme pokrmy na dané události, připravujeme i kompletní sortiment nápojů. Na výběr jsou alkoholické i nealkoholické nápoje, drinky a koktejly.

img

Kompletní realizace a příprava rautu

S námi máte tu výhodu, že se nemusíte starat naprosto o nic, protože vše potřebné zařídíme za vás. A říkáme vše, tak myslíme opravdu vše. Stačí nám jen přibližná představa o tom, jak má akce vypadat a my už zařídíme zbytek. Váš raut kompletně zajistíme, vše potřebné naplánujeme, zrealizujeme a v neposlední řadě také uklidíme. Vše přesně podle vašich nejnáročnějších představ.

Nezávazná kalkulace ceny


Kontaktní formulář

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: i3Za5Jdb1

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru