Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Svatba na klíč je moderní a hlavně bezstarostná

S rozvojem cateringových společností přichází stále více možností v oblasti stravování a zajištění zázemí pro různé společenské akce. Nemusí se zdaleka jednat jen o zajištění jídla a pití, ale již dávno se najdou takové společnosti, co zajistí kompletní logistiku kolem celé akce. Jednou z nejvíce významných událostí je nesporně svatba, která s sebou přináší také spoustu různých úskalí a zařídit vše potřebné může znamenat velký stres. Zvláště manžel a nevěsta by při této příležitosti měli být v naprosté pohodě.

A právě proto jsou zde svatby na klíč. Cateringová společnost, nebo firma, která se rovnou specializuje na zařizování svatební hostiny a vše, co s ní souvisí, vám dodají pocit, že všechno klape jak má, a není to zdaleka jen pocit. Co vše tedy takový poskytovatel svatby na klíč dokáže nabídnout a jak moc vám významnou životní událost usnadní?

Jídlo a pití na svatbě

Základem spokojenosti všech hostů je nesporně dobré jídlo a pití. Pokud by byla vaše svatba sebekrásnější a veselejší, nedostatek vhodné a lahodné krmě by mohl znamenat postupný úpadek. Caterinové firmy dnes dokážou bez potíží zajistit jídlo dopředu, ale také v průběhu samotné oslavy. Pokud by náhodou docházelo, bude zase rychle doplněno. S jídlem souvisí většinou také dodávka nádobí a příborů, samozřejmě ideálně v té nejvyšší kvalitě, jak se sluší na honosnou svatbu.

Dekorace vhodné na svatbu

Jaká by to byla svatba na klíč bez dokonalých dekorací, které vytvoří kulisu a atmosféru hodnou takového významného počinu dvou milujících se lidí. Může se jednat o dekorativní nádobí a ubrusy, ale také ozdoby stěn v podobě girland a obrazů, mohou to být rovněž balonky plné romantiky. Hlavními barvami dekorací by měly být pochopitelně pouze jemné a radostné tóny, tedy bílá, růžová nebo červená, to vše doplněné o minimum tmavších odstínů.

Samostatnou kategorii pak tvoří květiny, které jsou dekorací rovnou z přírody. Na svatbě na klíč, ale i na takové, kterou si organizujete zcela sami, jsou květiny připomínkou mládí a naděje, dodávají celé oslavě na živosti a věrohodnosti. Jsou samozřejmě také krásné z estetického hlediska. V rukou družiček nebo nevěsty se pak stávají svatebními symboly.

Jak uchovat vzpomínky navždy?

Catering na svatbu spočívá také v zajištění a uchování těch nejkrásnějších vzpomínek. To dnes spočívá většinou v pozvání kvalitního svatebního fotografa, který pořídí spoustu fotek, případně videí. Vše důležité ze svatby je třeba uchovat, pokud si budete chtít nechat u fotografa rovnou vytvořit fotoalbum, není žádný problém.

Svatby na klíč jsou stále oblíbenější a součástí služeb jsou také další přidané hodnoty. Tak například nemusíte řešit odvoz, který je často po bujaré oslavě problematický, cateringová firma vám zajistí i ubytování v místě svatby nebo v nejbližším okolí, nebo vás rovnou dopraví domů.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru