Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Svatba na klíč

Doba, kdy byly svatební hostiny organizovány rodiči nevěsty, dávno upadla v zapomnění. Dnes se svatební hostiny pořádají v restaturacích, svatebních síních a jejich organizace se přenechává cateringovým společnostem. Svatební den je nedůležitější událostí nejen v životě nevěty a ženicha, ale také jejich příbuzných. Den, který se na dlouho zapíše do jejich paměti. Příprava na svatbu a samotný svatební catering je důležitá věc a měla by být svěřena do rukou odborníků, kteří mají s organizováním letité zkušenosti. Pro budoucí novomanžele a jejich rodiče pak přenesení starostí o catering úsporu času a nervů.

Aby se svatební den stal nejkrásnějším dnem v životě novomanželů a proběhl bez komplikací, vám zajistí cateringová společnost z Nového Bydžova. Profesionálové, kteří zajišťují svatby na klíč v Pražském a Královéhradeckém kraji. Firma s dlouholetými zkušenostmi v pořádání společenských akcí, která si je vědoma toho, že pořádání svatby je velká zopovědnost. Ve spolupráci se svatební agenturou garantují kompletní servis se všemi podrobnostmi a detaily. Jídlo, připravené v nejvyšší kvalitě s harmonií chutí a vůní. Profesionální obsluhu, která se bude, se vší zodpovědností starat, aby žádnému z hostů nic nechybělo.

Ještě před několika lety byl catering neznámým pojmem. Objednání kompletních služeb jsme znali pouze z filmů. Dnes jsou cateringové služby na vysoké úrovni. Plánujete – li svatbu, přeneste bez obav svoje starosti s uspořádáním svatby na bedra cateringové společnosti, která ví, že svatební den je nejdůležitějším dnem v životě. Den, který se vám, díky cateringu, navždy zapíše do paměti.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru