Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Dobové a retro párty

Čím je doba modernější, tím raději se navracíme ke starým osvědčeným věcem. Dnes již můžete dokonce uspořádat i zahradní party nebo jakoukoliv oslavu v dobových kostýmech a přenést se tak s ostatními hosty alespoň na chvíli do dob minulých. Možnosti jsou téměř nevyčerpatelné, především pokud hovoříme o kostýmech a dekoracích. Chcete se ponořit více či méně hluboko do historie a uspořádat nečekanou zábavu? Buďte zábavně retro.

Divoký západ

Kdo by se nechtěl alespoň na chvíli přenést do té dobrodružné doby, kdy se po savanách proháněli indiáni a pronásledovali je lovci a kovbojové. Proč to nezkusit originální a inspirativní formou? Zábavná akce nebo rovnou maškarní party ve stylu divoký západ bude opravdu divoká, tak jen pozor, ať se poněkud nezvrtne a nemusí zasahovat šerif.

Prohibice

Kdo by neznal tu pochmurnou dobu, kdy byl zakázaný alkohol v Americe a kdy bujel zločin na všech frontách. Každý si pamatuje Al Caponeho, který terorizoval Chicago. Vy ale můžete uspořádat originální akci, při které použijete různé atributy z této doby a budete se s přáteli především bavit. K prohibici patří neodmyslitelně staré fraky a dámské večerní róby, stejně jako klobouky a honosná výzdoba.

Hippie

Během okamžiku se můžete proměnit v hippíka, a to se vším všudy. Party v duchu hippies musí být samozřejmě především o pohodě, lásce, míru a přátelství, jako dekorace přidejte nejrůznější podoby květin, živých i umělých a rázem jsou 60. a 70. léta zpět.

Disco osmdesátky

Anebo máte raději léta osmdesátá, která byla v rytmu disco? Pro takovou příležitost uspořádejte zábavu s diskotékovými nebo rockovými kostýmy. K této party patří zajisté také skvělá hudba plná rytmů a v neposlední řadě tanec. A když tanec, tak proč ne rovnou v plavkách a bikinách, u osvěžujícího bazénu?

Historické

Pokud vám exkurze do let nedávno minulých nebude stačit, zkuste rovnou historickou party. Možná se zapíše do historie a místních análů. Historické nebo též dobové akce jsou plné zábavy, patří k tomu také stoly prohýbající se pod náklady jídel, a samozřejmě hudba a tanec, nejlépe znovu v dobovém rytmu.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru