Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Firemní večírek a firemní akce

Chce vaše firma uspořádat firemní večírek, který si všichni maximálně užijí a budou na něj s radostí vzpomínat? Pak nechte celou realizaci na nás. Připravíme vám firemní akci se vším všudy. Pomůžeme vám vybrat prostory, zajistíme výzdobu, zábavný program a v neposlední řadě také skvělé jídlo a pití v dostatečném množství.

Profesionální realizace vaší akce

V zajišťování nejen cateringových služeb jsme naprosté jedničky už více než deset úspěšných let. Během této doby jsme vybudovali tým, který vám připraví skvělý firemní večírek i firemní akci přesně podle vašich představ a přání. Do naší práce vkládáme preciznost, úsilí a profesionalitu. Odměnou jsou nám spokojení zákazníci, kteří si od nás nechali připravit již stovky společenských akcí, svateb, firemních akcí i večírků a vrací se k nám již opakovaně. Naší úkolem je zajistit vám ten nejlepší firemní večírek nebo akci a to se snažíme 100% vyplnit.

Prostor, jídlo, zábava - není nic, co bychom nezvládli!

Zvládneme vám připravit malý firemní večírek pro 30 zaměstnanců, ale i firemní akci o účasti 2000 tisíc lidí. Na základě společné domluvy vám zajistíme vhodné prostory a jejich jejich kompletní výzdobu. Zvláště pak můžete ocenit námi připravenou dekoraci do barvy vašeho firemního loga. Samozřejmostí je pak příprava bohatého rautu. Nabídku jídel sestavujeme tak, aby chutnala milovníkům tradiční české kuchyně, ale i těm, kteří si rádi pochutnají na exotických pokrmech. Vše je připravováno z kvalitních a čerstvých potravin. Tím ovšem naše práce nekončí. Kromě zajištění dobrého jídla a pití jsme schopni vám také zajistit zábavný program. Počínaje vtipným moderátorem a barmanskou show, konče velkolepým ohňostrojem. Naše možnosti jsou téměř neomezené!

Vaše firemní akce v našich rukou

Každá událost vaší společnosti si zaslouží náležitě oslavit, ať už se jedná o oslavu vydařeného období, otevření nového sídla a kolaudace, firemní akci, seminář nebo vánoční večírek. Vždy jsme tu pro vás, vaše firemní večírky proběhnou lehce a na profesionální úrovni. Odměňte sebe i své zaměstnance skvělou firemní akcí, která vytvoří soudržnost a další skvělý vývoj vaší firmy. Pořádáme také catering a rauty a svatby na klíč.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru