Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rezervace a poptávky na   +420 601 301 601

Catering

Toužíte po nevšedním zážitku plném dokonalých chutí a okouzlující atmosféry? Kontaktujte naši cateringovou společnost, jež na míru zajistí vaši událost, ať už se bude jednat o raut, svatbu, nebo například ples. Všechny akce děláme na klíč, takže na vás bude jen vyslovit svá nejhlubší přání.


img

Od naplánování přes samotnou realizaci až po úklid zajistíme naprosto vše, co je spojené s konanou událostí. Žádná přání pro nás nejsou překážkou, a tak pro vás zajistíme i kompletní doprovodný program včetně moderátorů, zpěváků, zpěvaček, které znáte z televize. Jelikož svatby, plesy a podobné události nejsou jen o jídle a moderování, připravujeme i hudbu a také velkolepé ohňostroje, jakožto třešničku na dortu celé slavnosti.

Zkušený tým pro catering

Ve svém oboru již dávno nejsme začátečníci, a tak můžeme pouze potvrdit, že se náš tým skládá z těch největších profesionálů, kteří jsou na pracovišti synchronizovaní jako orchestr. Sázíme na profesionalitu spojenou s originalitou a pilností, takže se můžete těšit nejen na tradiční pokrmy, ale zároveň na speciální exotické pokrmy nevšedních chutí. Vše vždy navíc z těch nejlepších surovin a maximálně čerstvé. Máme své ověřené dodavatelské zdroje a díky nim můžeme dosáhnout veškerých výsledků, které si vytyčíme, jelikož jsme vždy o krok napřed před konkurencí.

img

Vaše spokojenost-náš cíl

To, co zdobí naši společnost, je speciální přístup ke každému zákazníkovi zvlášť. Víme, že každý z nás je originál, a proto k našim klientům přistupujeme vždy individuálně a citlivě. Akce, které pro vás budeme pořádat, se stanou ojedinělou oázou plnou dokonalosti ve všech směrech. Ať už se jedná o akce malé či velké, vždy dáváme do své práce maximum a na výsledku je to pokaždé vidět. Spojte se s naší společností a prožijte všemi smysly něco, co jste dosud nezažili.

Máte zájem o catering od naší společnosti?

Neváhejte nás kontaktovat. Na všech vašich přáních se dohodneme a maximálně vám vyhovíme. Rádi vám i poradíme, pokud si nebudete s čímkoliv jistí.

Nezávazná kalkulace ceny


Kontaktní formulář

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: u6Hfh9Cco

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

V krátkosti o nás

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí pro Vás či pro Vaši firmu. V posledních letech se specializujeme především na pořádání svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše od tisku pozvánek přes doprovodný program až po samotný catering. Vždy dbáme na to, aby zážitek z námi pořádaných akcí byl pro Vás tím nejlepším.

Více o nás

Novinky


Rychlé kontakty

Volejte: +420 601 301 601 Pište: info@catering-rauty.cz Classic catering U Památníku 1185 504 01 Nový Bydžov Všechny kontakty
nahoru